Cena brutto 0.00 pln
ilość 0 szt.

Nasze korzenie

PLN  PLN 
Kod: KN13
  • Autor Dorota Seweryn
  • Rok wydania 2019
  • Stron 608
  • Oprawa Twarda
  • Miejsce wydania Kraków
  • Format 140x200 mm

Książkę można nabyć z podpisem Autorki. W tym celu w opisie do zamówienia prosimy o dopisanie informacji: NASZE KORZENIE Z PODPISEM.

„Nasze korzenie” to wspomnienia o ks. Franciszku Blachnickim jednej z pierwszych jego współpracownic i zarazem założycielek wspólnoty życia konsekrowanego. Barwna opowieść, zwłaszcza o początkach duszpasterskiej posługi Twórcy oazy, ukazująca jego głęboką wiarę, bezgraniczną ufność wobec Niepokalanej i całkowite powierzenie Jej siebie i wszystkich podejmowanych inicjatyw. To świadectwo życia słowem Boga na co dzień i konsekwentnego realizowania woli Bożej pomimo wielu przeciwności.

 

„Mam nadzieję, że wreszcie w Wasze ręce trafia prawie kompletna moja opowieść o wspaniałym człowieku księdzu Franciszku Blachnickim.
Książka ta nie jest żadną pracą naukową ani opracowaniem historycznym, ale jedynie moim świadectwem o tym, na co patrzy­łam, w czym uczestniczyłam i co sama słyszałam od Ojca, od jego rodzeństwa oraz od innych osób, które również spotkały go w róż­nych okolicznościach swojego życia. Pomocne okazały się też moje osobiste zapiski, które prowadziłam przez wiele lat”.  

Autorka

 

Wspomnienia zawarte w tej książce można odsłuchać na YouTube, kanał: OAZA TV - czyta Autorka.

 

„Można by już grubą księgę napisać o poszczególnych etapach i przeżyciach tej wspólnej drogi w służbie charyzmatu Wspólnoty Niepokalanej Matki Kościoła i charyzmatu Oazowego Ruchu Światło-Życie”.
(fragment listu ks. Franciszka Blachnickiego do Doroty Seweryn z 1984r.)

catalog-karuzela-produkty-podobne

Serwis korzysta z plików cookies, czyli tzw. „ciasteczek”. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj
Akceptuję