Cena brutto 0.00 pln
ilość 0 szt.

 

 

POWITANIE

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej.
W razie wątpliwości lub problemów prosimy o wiadomość: wydawnictwo@wydawnictwo-oaza.pl lub telefon: 12 425 30 88. 
Wszystkich naszych klientów zachęcamy do rejestracji, która jest niezbędna do tego, by w pełni korzystać z możliwości sklepu internetowego. 

 

ZMIANA ORGANIZACJI PRACY WYDAWNICTWA W NAJBLIŻSZYCH DNIACH

Szanowni Państwo zapraszamy do zapoznania się z godzinami pracy wydawnictwa w najbliższych dniach.

24 grudnia 2020 r. – nieczynne
31 grudnia 2020 r. – do godz. 12.00 (kontakt tel. 507034879)
1 stycznia 2021 r. – nieczynne
4 stycznia 2021 r. – inwentaryzacja (nie realizujemy wysyłek)
5 stycznia 2021 r. – inwentaryzacja (nie realizujemy wysyłek)
6 stycznia 2021 r. – nieczynne

 

PROMOCJE Z OKAZJI 35. ROCZNICY ŚMIERCI KS. WOJCIECHA DANIELSKIEGO

  • Do każdych zakupów powyżej 150 zł dokładamy gratis egzemplarz książki PRZYJĄĆ JEZUSA ks. Wojciecha Danielskiego.
    Warunkiem, poza wspomnianą minimalną kwotą, jest wpisanie przy składaniu zamówienia w UWAGACH (koszyk - ostatni etap realizacji zamówienia) hasła: #Danielski35

  • Od 17 grudnia wszystkie książki autorstwa ks. Wojciecha Danielskiego można zakupić w niższych, promocyjnych cenach -20%!! Książki ks. Wojciecha do znalezienia TUTAJ.

Promocje obowiązują do 31.12.2020 roku lub do wyczerpania zapasów.

Powyższe oferty skierowane są tylko do klientów detalicznych.

 

KOMUNIKAT

Informujemy, że ze względu na wprowadzone od 09.11.2020 r. obostrzenia związane z trwającą pandemią, czasowo zawieszamy możliwość odbioru osobistego zamówień. Nadal nie prowadzimy wysyłek pocztowych. Jednocześnie przypominamy, że Państwa zamówienia realizujemy korzystając z usług firmy kurierskiej i poprzez paczkomaty InPost. Wszelkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce JAK KUPOWAĆ.

Dziękujemy za zrozumienie i za każde zamówienie.
Pozdrawiamy serdecznie, z modlitwą 

- Zespół Wydawnictwa Światło-Życie

 

#100lat


Dnia 24 marca 2021 roku będziemy obchodzić setną rocznicę urodzin czcigodnego sługi Bożego księdza Franciszka Blachnickiego - naszego ojca, założyciela Ruchu Światło-Życie. Z tej okazji przez cały nadchodzący rok będziemy zamieszczać krótkie biograficzne posty, w różnych odstępach czasowych, aby przypominać sobie ważne wydarzenia z jego życia. Przygotowaniom do setnych urodzin ojca Franciszka będą towarzyszyły liczne konkursy z nagrodami. Mamy dla Was sto kubków, które z ogromną radością przekażemy zwycięzcom. Zapraszamy do śledzenia naszych postów oraz do uczestniczenia w konkursach. Zaczynamy już od jutra, od 99 rocznicy urodzin ks. Franciszka Blachnickiego!

#100lat
#urodzinyOjca
#stokubkownastolat

 

RODO

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych, które nam powierzyliście oraz fakt, iż w dniu 25 maja 2018 r. wchodzą w życie przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 uprzejmie informujemy, że dostosowaliśmy zasady przetwarzania przez nas danych osobowych do nowych przepisów. Znajdziecie je Państwo w Polityce prywatności na naszej stronie w zakładce http://www.wydawnictwo-oaza.pl/pl/i/polityka-prywatnosci.html

Zgodnie z przepisami wskazanego Rozporządzenia, poza dotychczasowym prawem do wglądu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania przysługują Państwu dodatkowe prawa wynikające z przepisów Rozporządzenia, takie jak: żądanie usunięcia swoich danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie czy też sprzeciw wobec przetwarzaniu danych. Państwa dane pozostają bezpieczne.

(RODO -  Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 7 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

 

EXSULTATE DEO – PROMOCJA DLA PARAFII I SEMINARIÓW DUCHOWNYCH

Śpiewnik Exsultate Deo jest znany na rynku wydawniczym od wielu lat. Egzemplarze aktualnie dostępne to już jego dziesiąte wydanie. Pierwotnie śpiewnik służył pomocą w przygotowaniu liturgii sprawowanej w czasie oazowych rekolekcji i w oazowych wspólnotach parafialnych. Dzisiaj wykorzystują go także inne wspólnoty kościelne, parafie i seminaria duchowne. W 2015 roku Komisja do spraw Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Episkopatu Polski potwierdziła liturgiczny charakter tego śpiewnika.

Exsultate Deo zawiera części stałe mszy świętej, uporządkowane według cyklów mszalnych, wzbogaconych o pieśni na aspersję i śpiewy uwielbienia. Po nich następują śpiewy procesyjne na poszczególne okresy roku kościelnego. Dalej umieszczony jest wybór psalmów do wykorzystania na różne okazje, zestaw pieśni maryjnych i śpiewów na różne okazje. Formacji liturgicznej korzystających z tego śpiewnika mają służyć otwierające śpiewnik teksty z Ogólnego wprowadzenia do Mszału Rzymskiego, które dotyczą znaczenia śpiewu, omawiają poszczególne śpiewane części mszy świętej, funkcje liturgiczne kantora, psałterzysty, dyrygenta chóru i organisty.

Dla parafii i seminariów mamy szczególną ofertę. W związku z tym, przed złożeniem zamówienia w sklepie internetowym, prosimy o telefon
do Wydawnictwa (12 425 30 88lub e-mail (wydawnictwo@wydawnictwo-oaza.pl).

 

 

Serwis korzysta z plików cookies, czyli tzw. „ciasteczek”. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj
Akceptuję