Cena brutto 0.00 pln
ilość 0 szt.

POWITANIE

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej.
W razie wątpliwości lub problemów prosimy o wiadomość: wydawnictwo@wydawnictwo-oaza.pl lub telefon: 12 425 30 88. 
Wszystkich naszych klientów zachęcamy do rejestracji, która jest niezbędna do tego, by w pełni korzystać z możliwości sklepu internetowego. 

 

Szanowni Państwo!
Zapraszamy do skorzystania z październikowej promocji na tytuły:

- MODLITWA TĘTNIĄCA ŻYCIEM
- OTO MATKA TWOJA
- TAJEMNICA WIELKA

Do końca października powyższe tytuły dostępne są z 20% rabatem.


Promocja dla klientów detalicznych składających zamówienie przez naszą stronę.
Rabat naliczany jest automatycznie. Promocje nie łączą się.

 

ODBIÓR OSOBISTY ZAMÓWIEŃ

Szanowni Klienci,

informujemy, że wznawiamy możliwość odbioru osobistego w siedzibie wydawnictwa. Ponieważ odbiór będzie bezkontaktowy, tę opcję wprowadzamy TYLKO dla zamówień już wcześniej opłaconych. Płatności na miejscu – kartą lub gotówką są nadal wstrzymane.

Zamówienia można odbierać od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10.00 do 14.00, jednak dopiero po otrzymaniu potwierdzenia, że paczka jest gotowa i czeka na odbiór.
Uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt, na chwilę przed odbiorem – nasz pracownik poinformuje, jak w bezpieczny sposób można odebrać zamówienie.

Zapewniamy, iż z naszej strony dokładamy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo naszym Klientom i pracownikom. Paczki są przygotowywane i pakowane zgodnie z zaleceniami sanitarnymi. Pracujemy w minimalnych zespołach, dbamy o użycie środków ochrony osobistej, stosujemy dezynfekcję. Przestrzegamy norm współpracy z obsługującymi nasze wydawnictwo firmami kurierskimi. Troszczymy się o to, by przygotowane przez nas paczki były bezpieczne.

 

 

KOMUNIKAT

Uprzejmie informuję, iż od dzisiaj, tj. od 11 marca 2020 roku Wydawnictwo Światło-Życie realizuje zamówienia TYLKO za pośrednictwem kuriera. Do odwołania rezygnujemy z przesyłek pocztowych. Proszę o uwzględnienie tej informacji przy składaniu zamówień.

Dziękuję za zrozumienie.

Monika Tataradzińska
Dyrektor
 

 

#100lat


Dnia 24 marca 2021 roku będziemy obchodzić setną rocznicę urodzin czcigodnego sługi Bożego księdza Franciszka Blachnickiego - naszego ojca, założyciela Ruchu Światło-Życie. Z tej okazji przez cały nadchodzący rok będziemy zamieszczać krótkie biograficzne posty, w różnych odstępach czasowych, aby przypominać sobie ważne wydarzenia z jego życia. Przygotowaniom do setnych urodzin ojca Franciszka będą towarzyszyły liczne konkursy z nagrodami. Mamy dla Was sto kubków, które z ogromną radością przekażemy zwycięzcom. Zapraszamy do śledzenia naszych postów oraz do uczestniczenia w konkursach. Zaczynamy już od jutra, od 99 rocznicy urodzin ks. Franciszka Blachnickiego!

#100lat
#urodzinyOjca
#stokubkownastolat

 

RODO

Mając na względzie ochronę Państwa danych osobowych, które nam powierzyliście oraz fakt, iż w dniu 25 maja 2018 r. wchodzą w życie przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 uprzejmie informujemy, że dostosowaliśmy zasady przetwarzania przez nas danych osobowych do nowych przepisów. Znajdziecie je Państwo w Polityce prywatności na naszej stronie w zakładce http://www.wydawnictwo-oaza.pl/pl/i/polityka-prywatnosci.html

Zgodnie z przepisami wskazanego Rozporządzenia, poza dotychczasowym prawem do wglądu do swoich danych, ich poprawiania i usuwania przysługują Państwu dodatkowe prawa wynikające z przepisów Rozporządzenia, takie jak: żądanie usunięcia swoich danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie czy też sprzeciw wobec przetwarzaniu danych. Państwa dane pozostają bezpieczne.

(RODO -  Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 7 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

 

EXSULTATE DEO – PROMOCJA DLA PARAFII I SEMINARIÓW DUCHOWNYCH

Śpiewnik Exsultate Deo jest znany na rynku wydawniczym od wielu lat. Egzemplarze aktualnie dostępne to już jego dziesiąte wydanie. Pierwotnie śpiewnik służył pomocą w przygotowaniu liturgii sprawowanej w czasie oazowych rekolekcji i w oazowych wspólnotach parafialnych. Dzisiaj wykorzystują go także inne wspólnoty kościelne, parafie i seminaria duchowne. W 2015 roku Komisja do spraw Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Episkopatu Polski potwierdziła liturgiczny charakter tego śpiewnika.

Exsultate Deo zawiera części stałe mszy świętej, uporządkowane według cyklów mszalnych, wzbogaconych o pieśni na aspersję i śpiewy uwielbienia. Po nich następują śpiewy procesyjne na poszczególne okresy roku kościelnego. Dalej umieszczony jest wybór psalmów do wykorzystania na różne okazje, zestaw pieśni maryjnych i śpiewów na różne okazje. Formacji liturgicznej korzystających z tego śpiewnika mają służyć otwierające śpiewnik teksty z Ogólnego wprowadzenia do Mszału Rzymskiego, które dotyczą znaczenia śpiewu, omawiają poszczególne śpiewane części mszy świętej, funkcje liturgiczne kantora, psałterzysty, dyrygenta chóru i organisty.

Dla parafii i seminariów mamy szczególną ofertę. W związku z tym, przed złożeniem zamówienia w sklepie internetowym, prosimy o telefon
do Wydawnictwa (12 425 30 88lub e-mail (wydawnictwo@wydawnictwo-oaza.pl).

 

 

Serwis korzysta z plików cookies, czyli tzw. „ciasteczek”. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj
Akceptuję