Cena brutto 0.00 pln
ilość 0 szt.

Zakładka: The Lord, your God, shall you worship and him alone shall you serve

PLN  PLN 
Kod: IZ65
  • Rok wydania 2024
  • Miejsce wydania Kraków
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Światło-Życie
  • Format 60x160 mm

Zakładka z obrazem KUSZENIE JEZUSA NA PUSTYNI z kaplicy na Kopiej Górce w Krościenku nad Dunajcem i fragmentem Pisma Świętego w jęz. angielskim:

Then the devil took him up to a very high mountain, and showed him all the kingdoms of the world in their magnificenceand he said to him, “All these I shall give to you, if you will prostrate yourself and worship me. ”At this, Jesus said to him, “Get away, Satan! It is written: ‘The Lord, your God, shall you worship and him alone shall you serve.’ ”Then the devil left him and, behold, angels cameand ministered to him. Mt 4:8-11


(tłum. Następnie wyprowadził Go diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał Mu wszystkie królestwa świata z całym ich przepychem i powiedział: „Dam Ci to wszystko, jeśli upadniesz na kolana i oddasz mi hołd”. Lecz Jezus mu odpowiedział: „Idź precz, szatanie! Bo napisano: Panu, twemu Bogu, będziesz oddawał hołd i tylko Jego będziesz czcił”. Wtedy opuścił Go diabeł, a zbliżyli się do Niego aniołowie i służyli Mu.
Mt 4, 8-11).

 

 

catalog-karuzela-produkty-podobne

Serwis korzysta z plików cookies, czyli tzw. „ciasteczek”. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj
Akceptuję