Cena brutto 0.00 pln
ilość 0 szt.

Wprowadzenie w Biblię jako historię zbawienia. Konspekt

PLN  PLN 
Kod: FW1
  • Autor oprac. ks. Marek Sędek
  • Rok wydania 2016
  • Stron 76
  • Oprawa Miękka
  • Miejsce wydania Kraków
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Światło-Życie
  • Format 145x205 mm

Spotkania małej grupy formacyjnej Ruchu Światło-Życie w oparciu o jedenaście kręgów biblijnych zamieszczonych w tym podręczniku są kontynuacją kręgów biblijnych, jakie mamy w Oazie Nowego Życia II stopnia. Na tej oazie przedmiotem poznawania i studiowania jest Księga Wyjścia, jedna z siedemdziesięciu trzech ksiąg biblijnych.

Podczas jedenastu spotkań pooazowych, w okresie od początku roku szkolnego do Adwentu, będziemy zapoznawali się z treścią wszystkich ksiąg Pisma Świętego, odwołując się do wybranych tekstów biblijnych. Celem tych spotkań jest ogólne zapoznanie się z tym, co zawiera Biblia. Jej treścią jest historia zbawienia, będąca realizacją Bożego planu zbawienia ludzi i całego świata. Spotkania z cyklu Wprowadzenie w Biblię jako historię zbawienia powinny się zakończyć w okolicach Adwentu.

Następnie, przez okres Narodzenia Pańskiego, okres wielkanocny i po części okres zwykły, grupy formacyjne pracują według konspektów kręgów liturgicznych, w oparciu o teksty niedzielnej liturgii słowa. Natomiast przez cały czas Wielkiego Postu for-macja powinna przebiegać w oparciu o konspekt Zawieram z wami nowe przymierze, który bezpośrednio przygotowuje uczestników do odnowie-nia przymierza chrzcielnego w czasie liturgii Triduum Paschalnego.

catalog-karuzela-produkty-podobne

Serwis korzysta z plików cookies, czyli tzw. „ciasteczek”. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj
Akceptuję