Cena brutto 0.00 pln
ilość 0 szt.

Bogu dziękujcie. Ducha nie gaście

PLN  PLN 
Kod: KD12
  • Autor red. Katarzyna i Paweł Maciejewscy
  • Rok wydania 2023
  • Stron 160
  • Oprawa Twarda
  • Miejsce wydania Kraków
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Światło-Życie
  • Format 165x235 mm

Do KAŻDEGO EGZEMPLARZA jubileuszowa zaznaczka gratis!

Oferta dla klientów detalicznych. Obowiązuje do wyczerpania zapasów.

 

Ze wstępu:

Stajemy dziś ze świadomością, że rok jubileuszowy jest przynagleniem, by zarów
no pamiętać o tych, którzy byli przed nami oraz by spojrzeć w przyszłość. Uświadamiamy sobie jako odpowiedzialni we wspólnocie, jak krucha staje się pamięć i coraz mniej wśród nas tych, którzy byli pierwszymi uczestnikami rekolekcji, pierwszych kręgów. Widzimy ogromną potrzebę zatroszczenia się o nasze korzenie, naszą tożsamość. „Bo my nie możemy nie mówić tego, cośmy słyszeli i widzieli” (Dz 4,20) Jest w nas pragnienie odkrywania, pogłębiania tego, czym zostaliśmy obdarowani i rozeznawania, jakie zadania stają przed nami jako wspólnotą. 

Zrodziła się z tych powodów myśl stworzenia publikacji jubileuszowej, która nie tylko będzie historycznym wspomnieniem, ale ukazywałaby, jak wielką wartością na przestrzeni lat stawała się dla rodzin formacja w Domowym Kościele. Przede wszystkim chcemy zaprosić Czytelników do przeczytania kolejnych stron publikacji. Pragniemy także podziękować wszystkim tym osobom, które przyczyniły się do jej powstania, a także wszystkim, którzy pomogli w dotarciu do źródeł oraz tym, którzy podzielili się swoją historią wplecioną w rozwój wspólnoty Domowego Kościoła.

Małgorzata i Tomasz Kasprowiczowie
ks. Damian Kwiatkowski

 

Piękne, jubileuszowe opracowanie pod redakcją: Katarzyny i Pawła Maciejewskich przy współpracy Bożeny i Tomasza Greberów, Katarzyny i Piotra Kaniów, Renaty i Józefa Nowaków, Jolanty i Piotra Soroków, Grażyny i Romana Strugów.

"Lektura obowiazkowa" każdego członka Domowego Kościoła.

catalog-karuzela-produkty-podobne

Serwis korzysta z plików cookies, czyli tzw. „ciasteczek”. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj
Akceptuję