Cena brutto 0.00 pln
ilość 0 shop-koszyk-get-ilosc-szt

Kręgi Biblijne w Oazie Nowego Życia II stopnia

PLN  PLN 
Kod: FO35
  • Rok wydania 2001
  • Stron 74
  • Miejsce wydania Krościenko n.D
  • Format 148x210 mm

Wstęp do opracowania:


Drogi Animatorze!

Przedstawiamy Ci nową wersję Kręgów Biblijnych w ONŻ II°. Różni się ona od poprzednich przede wszystkim ilością nowych metod aktywizujących grupę. Zebrane tu propozycje mogą stać się inspiracją dla Twej pracy. Liczymy, że pomogą Ci one w twórczym i żywym przekazie wiały i treści Słowa Bożego.

Najważniejsze w pracy z tym podręcznikiem jest
zachowanie
przesłania wyjaśnianych tekstów
Pisma Świętego.

 

Staraj się więc o wierny przekaz tych treści. Aby to wykonać, potrzeba by każdy z uczestników miał własny egzemplarz Pisma Św. i korzystał
z niego na spotkaniach.
Reszta pracy, czyli praktyczne zastosowanie metod zależy od Twej pomysłowości i odwagi dostosowania ich do warunków pracy na rekolekcjach. Czasami może grupa być niechętna "nowościom", ale prosimy, byś nie zrażał się ewentualnymi niedociągnięciami.
Każdy z konspektów ma na początku podane cele, jakie zakładamy osiągnąć na danym spotkaniu. W podsumowaniu należy do nich powrócić by sprawdzić czy je zrealizowaliśmy. Pomogą Ci w tym wypunktowane najważniejsze treści omawiane w tematach kręgów biblijnych.
Jeśli czas na to powoli, możesz skorzystać z dodatkowych tekstów z Katechizmu Kościoła Katolickiego i nauczania Jana Pawła II. Zamieściliśmy je na końcu konspektów. Mogą one pomóc Ci również w przygotowaniu spotkań.
Jako podsumowanie Kręgów proponujemy — dla całej Oazy II° – grę terenową W drodze do Ziemi Obiecanej. Sprawiła nam ona wiele radości, a uczestnicy wykazali się szczególną pomysłowością na trasie. Wam również może dostarczyć ona wiele wrażeń, będąc przy tym podsumowaniem wspólnej pracy oraz chwilą aktywnego odpoczynku.

Niech Zmartwychwstały Pan błogosławi Twej pracy głosiciela Słowa. Alleluja!

 

Zespół Redakcyjny

catalog-karuzela-produkty-podobne

Serwis korzysta z plików cookies, czyli tzw. „ciasteczek”. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj
Akceptuję