Znowu u zbójców?

Nowe przygody Tomka, dziecka Króla

27,00 zł
Tytuł oryginalny:
Wieder bei Räubers?
Podtytuł oryginalny:
Neue Abenteuer mit Tom, dem Königskind
Tłum/oprac.:
Mariola Wołochowicz

Typ

ISBN:
978-83-7535-214-6
Rok wydania:
2017
Format:
176 x 250mm
Stron:
176
Oprawa:
miękka
Miejsce wydania:
Kraków

Wydawnictwo

Tomek od pewnego czasu żyje w pałacu królewskim, do którego trafił w dość tajemniczy sposób. Uczy się tam nowego sposobu życia i nowych relacji z rówieśnikami, z Królem i jego Synem. Ta nauka nie przychodzi bez cierpienia i bólu, ale zawsze jest przy nim kochający Ojciec (Król) i ci, którzy coś już zrozumieli z tajemnicy Ojca i Syna.

Pewnego dnia otrzymuje misję do spełnienia. Ma zanieść swojemu plemieniu orędzie Króla. Ono zmieni relację tego ludu do Króla i uwolni naród od smutku, lęku i fałszywego obrazu Ojca. Do ich życia wrócą radość, ufność i nadzieja. Tomek, zaangażowany w niesienie swoim rodakom słowa Ojca, sam odkryje, kim jest i skąd pochodzi, spotka swego ojca i matkę, pozna wielu przyjaciół.

 

Znowu u zbójców? to ciąg dalszy przygód Tomka z tomiku Nie tak, jak u zbójców. To współczesna przypowieść – baśń dla dorosłych, dzieci i młodzieży – w której może odnaleźć się wielu ludzi takich jak ty i ja.

Kto czyta te historie, jest poruszony. I może zaczyna przeczuwać, co to znaczy być chrześcijaninem. Bo ten Król istnieje naprawdę, i jest Ojcem.

Autorka należy do wspólnoty Emmanuel w Ravensburgu.

Kategoria produktu